כל מה שצריך לדעת על צביעת עץ, גדרות עץ, חידוש דקים, בניית דק עץ או פרגולות עץ.

מחירון
לחצו לייק בגוגל +
והצטרפו למשפחת החברים שלנו
חברנו בגוגל זוכים בהנחה אוטומטית של 10%


קבלו הצעת מחיר
שם מלא:
טלפון:
עיר:
סיווג:
הערות:זקוקים להשראה?

תכנון דק באמצעות תוכנה
תכנון דק באמצעות תוכנה

רגע לפני שתתחילו בתכנון הדק החלומי שלכם מומלץ להכנס גלריה שלנו ולצפות בדקים מעבודותנו ודקים מהעולם, יתכן שתמצאו שם רעיונות אותם תרצו לישם.

תכנון הדק

תרשים תלת מימד
תרשים תלת מימד

כעת כשיש לכם כבר כמה רעיונות אנו מניחים כי אתם יודעים בדיוק היכן למקם את הדק שלכם וכל שנותר הוא לתכנן אותו. תכנית מסודרת תסייע לכם להעריך במדוייק את חמרי הגלם הנדרשים לפרוייקט. ברשת, מספר תוכנות אונליין לתכנון דקים שיאפשרו לכם לשרטט את הדק להדפיס את התכנית ואפילו לצפות בתרשים תלת מימדי של התוצר שלכם. הדבר החשוב ביותר אותו התכנית מפיקה הוא רשימה מסודרת של כל החומרים הנדרשים לבניית הדק. לתכנת עיצוב דק לחצו כאן!!!. התכנה היא בשפה האנגלית ויחידות המידה הן יחידות מידה אמריקאיות (אינצ' ופוט) אנא הצטיידו במחשבון לביצוע ההמרות. זוהיא רק תכנה אחת לעיצוב ויתכן כי קיימות תוכנות חינמיות טובות יותר ושאולי דורשות התקנה או רישום ,אנו ממליצים לתשאל את דוד Google ולבדוק אפשרויות נוספות. במידה והנכם זקוקים לסיוע בתכנון הדק תמיד תוכלו לפנות למומחים שלנו בטלפון או במשלוח הודעה במייל.

קחו את הזמן ללמידה

פלט רשימת חומרים
פלט רשימת חומרים

שחקו עם התכנית עד שתרגישו כי אתם שולטים בה. יש ללמוד את הטרמינולוגיה (מושגים) המיקצועית. אל תחששו לטעות ולתקן. בקישור לתכנית שצרפנו לעיל תוכלו למצוא, תבניות של תכניות דקים מוכנות במגוון עיצובים. תכנית טובה תציג לכם פלט של רשימת חומרי הגלם לבניית הדק שעיצבתם. איתה תוכלו לגשת למחסן העצים אותו תבחרו. בתום שלב זה תקבלו פרופורציה על עלות הפרוייקט בכללותו. זכרו כי החומרים לבניין תשתית הדק יכולים להיות מעצים זולים יותר מהעץ אותו תבחרו לחיפוי המשטח העליון.