כל מה שצריך לדעת על צביעת עץ, גדרות עץ, חידוש דקים, בניית דק עץ או פרגולות עץ.

מחירון
לחצו לייק בגוגל +
והצטרפו למשפחת החברים שלנו
חברנו בגוגל זוכים בהנחה אוטומטית של 10%


קבלו הצעת מחיר
שם מלא:
טלפון:
עיר:
סיווג:
הערות:מהו דק?

דק מסיב פולימרי
דק מחומרים מרוכבים

הדק הוא מדרך עץ (ד"כ) הבנוי מלוחות עץ מלא. בניית דקים פופולאריות במיוחד בחלקים החיצוניים של הבית, גינות פנימיות או כאלמנט עיצוב מרשים בחלל הבית או במשרד. הדק מאפשר הגבהת פני השטח ומהווה חיץ בין האדמה, הבטון או הרצפה לחלל אשר נמצא מעליו.

מדוע לבנות דק?

בשנים האחרונות ריצוף באמצעות משטחי דק מעץ טבעי הפכה שכיחה מאד בארצנו וזאת בשל הכמיהה למראה הטבעי-כפרי בסביבתנו וכן מן הסיבה שבארצנו המאופיינת רוב השנה במזג אוויר חם ונעים דבר המאפשר לנו ליהנות ממקומות פתוחים ולשהות זמן רב במרחבים הטבעיים בסביבתנו העירונית ו\או הכפרית.
ריצוף משטחים באמצעות דקים מקנה מראה טבעי, חי וחם אל מול החלופות של ריצופי אבן שונים או בטון המקנים תחושה קרה ותעשייתית. דקים הם חלופה דקורטיבית ונוחה לחיפוי במרפסות, פינות ישיבה, מסביב לבריכות, במסעדות ובתי קפה וגם בשטחים ציבוריים עירוניים(כדוגמת נמל תל אביב ועוד).
במדינת ישראל בה משק המים נימצא לרוב במצב עגום כמו כן בשל המודעות האקולוגית והסביבתית, הבינו בשנים האחרונות כי יש למצוא חלופות למשטחי הדשא הנפוצים הצורכים מים בכמויות גדולות והחלו לחפש חלופות לחיפויי שטח הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי.
חיפוי שטחים חיצוניים באמצעות דקים נותן פתרון מושלם גם מן הבחינה הדקורטיבית וגם מבחינת עלויות התחזוקה. קיימים בשוק סוגים שונים של דקים העשויים מעצים טבעיים השונים בתכונותיהם כמו כן קיימים דקים סינטטיים (פולימריים).
דקים אינם מצריכים הערכות מיוחדת וטיפול מלבד טיפול חד שנתי הנעשה על מנת לשמר את העץ ממפגעים סביבתיים ומנזקי מזג האוויר ועל מנת לשמר את המראה הטבעי. כל דק ניתן לעצב לפי טעמו ובחירתו של הלקוח.

שלבים לבניית דק -עשה זאת בעצמך